piątek, 1 lipca 2011

Czarna Inez - moja wygrana tilda

Wśród wielu obserwowanych przeze mnie blogów jest ciekawy blog http://kreatywnanuda.blogspot.com/ prowadzony przez Beaśkę. Niedawno liczba obserwatorów tego bloga przekroczyła setkę, więc Beaśka urządziła wśród nich losowanie niespodzianki i wygrałam właśnie ja:D Dostałam piękną lalkę o wdzięcznym imieniu Czarna Inez.

Muszę się szczerze przyznać że nigdy specjalnie nie zachwycałam się tildami, wydawały mi się jakieś takie wydumane. Do czasu otrzymania Inez... Nie wiem czy wszystkie tildy tak mają czy tylko Ona?.. Jest w niej jakaś przedziwna magia, czym dłużej na nią patrzę tym bardziej mi się podoba. Wszędzie mi towarzyszy przy robótkowaniu, sadzam ją w koszyku z nićmi albo przy komputerze. Dziś razem ze mną brała udział w Spotkaniu robótkowym online. Oto ona:


Po lewej dziergająca się właśnie Tosia, powinna być gotowa niedługo. Inez razem ze mną piła popołudniową kawkę


Dostała też biały kapelusik - aby łatwiej było ją fotografować na tle moich ciemnych ścian:)


Uwielbiam robić takie maleństwa ;-)


Przypominam o moim Candy, na razie jest tylko 10 chętnych osób, więc duża szansa na wygraną;-) Losowanie już za kilka dni:)


Mój pomocnik jak zwykle miał pełne ręce roboty.... Ech, pocieszam się że kiedyś z tego wyrośnie.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Inez i Tosia świetnie wygladaja nie wspomnę o pomocniku te maleństwa przy zapałce rzeczywiście ciupinki pozdrawiam molcia-kordonek

Beaśka pisze...

Teraz już widzę, że Inez dobrze trafiła. Zadbana, napojona, wszystko jak trzeba:)

juta pisze...

Nie było mnie kilka dni i tyle nowości u Ciebie.Jak Ci pomocnik wyrośnie to kto będzie tak fantastycznie pomagał?Jeżeli chodzi o Tildy bardzo doceniam wkład pracy potrzebny do jej powstania.Bardzo mi się podoba ta Twoja.Ale przeszkadza mi ta obca dla mnie ich nazwa.Dla mnie są to śliczne szmaciane laleczki.Tak jak candy są dla mnie loterią.Ale ja jestem pewnie "starej daty".A że staram się być osobą tolerancyjną szanuje poglądy innych na ten temat.
Gratuluje fajnej zabawy i zadowolenia.