poniedziałek, 20 czerwca 2011

Szydełkowe kwiatki

Szykuję powolutku nagrodę w moim candy które nie cieszy się co prawda zbyt wielkim powodzeniem, ale tym większa szansa wygranej ;) Zrobiłam kilka pustych łodyg i liści o różnych kształtach, oraz pojedyncze kwiatuszki. Później zostanie dorobienie odpowiedniej ilości wybranych kwiatów i zszywanie.

Obiecałam że zwycięzca sam wybierze gatunek i kolor kwiatów które ode mnie dostanie. Oto kilka propozycji, ale jeśli ktoś woli inne kwiaty to też zrobię - nie ma rzeczy niemożliwych!W poprzednim poście pokazywałam owocowe kolczyki jeszcze bez bigli. Były wśród nich m.in. wiśnie - chyba przesadziłam z realizmem:Na szczęście smak okazał się odbiegający od wyglądu i wiśnie zostały porzucone - wyślinione niemiłosiernie wyprałam i tą parę zostawię sobie. Na pamiątkę :D

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Te twoje kwiatki i owoce tak realne nie dziwię się że szef piaskownicy zajął sie nimi cieplutko pozdrawiam molcia-kordonek

kasia pisze...

Szydełkowe kwiatuszki przesliczne,ale mnie zachwycił szew piaskownicy:)

juta pisze...

Przecież pisałam że ta biżuteria wygląda bardzo apetycznie.Szef piaskownicy jest przeuroczy i wie co dobre:))))
Kwiatuszki zrobione przez Ciebie są śliczne.W zabawach typu candy nie biorę udziału ale chętnie podziwiam Twoje piękne prace.
Pozdrawiam bardzo serdecznie Szefa i Ciebie.

Anonimowy pisze...

szef piaskownicy doknał odbioru technicznego,(ten się nie da oszukać) owocki przeszły , znaczy dobrze zrobione
Konkata

nuta pisze...

Chciałam poprosić o wzór kwiatków tzn. konkretnie maków, ale czytam ,że Ty to tak je "z głowy" robisz. Podziwiam talent ! Pozdrawiam!