środa, 8 lutego 2012

Seriale

Dutqa zaprosiła mnie do zabawy w seriale

Zasady
1. opublikuj logo zabawy

2. Napisz kto Cię zaprosił do zabawy - info na poczatku
3. Zaproś do zabawy 5 osób prowadzacych bloga. Zapraszam:
- Imawe
- Isię
- Myszkę-Kasię
- Molcię
- Beso_78

4. Wymień i opisz swoje ulubione seriale. Uuuu, ale bym miała klepania w klawiaturę! Oglądam dużo seriali, głównie amerykańskie kryminały jak CSI, Kości, Bez śladu, Dowody zbrodni, ale żadnego tak żebym pilnowała każdego odcinka. A nie, jest taki jeden - "Pingwiny z Madagaskaru"

Serial animowany będący kontynuacją przygód czterech pingwinów znanych widzom z kinowego hitu "Madagaskar". Skipper to urodzony dowódca i lider całej gromadki, Kowalski to główny strateg i mózg całej operacji, Rico jest specjalistą od zadań specjalnych, a Szeregowy jest spośród nich najniższy rangą. Razem z nimi do Zoo trafiają lemury król Julian, jego szambelan Morris i niezmordowany wielbiciel króla Mort. W polskiej wersji głosu Julianowi użycza Jarosław Boberek - dla mnie ten pan jest absolutnym królem dubbingu i warto obejrzeć serial nawet wyłącznie aby podziwiać jego popisy. 
Na poprawę humoru polecam serdecznie każdemu! Swoją miłość do Pingwinów udowodnię w następnym poście;-)

4 komentarze:

Marli pisze...

OBRIGADA PELA VISITA, VOLTE SEMPRE.
QUE BOM QUE VOCÊ GOSTOU SEU BLOG É LINDO.
BEIJINHOS,
mMRLI

juta pisze...

Kochana, bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie. Ale mimo szacunku dla osób uczestniczących w zabawach nie jestem w stanie do nich dołączyć.Więc chcąc pozostać konsekwentną w stosunku do wszystkich moich kochanych gości muszę odmówić.
Pozdrawiam cieplutko i bardzo serdecznie

dudqa pisze...

A to ci niespodzianka, ja lubie oglądać bajki o pingwinach z moim bratankiem a szczególnie Pingu Pingu :)

molcia pisze...

Czy dostałaś m-eila z wzorem wysłałam do ciebie bo chciałaś wzór tej bluzki pozdrawiam cieplutko seriali nie oglądam przykro mi