piątek, 14 października 2011

Wyróżnienie

Dostałam moje pierwsze wyróżnienie! Od Dutqi z bloga Storczykowo, papier machowo, solnie - Kochana bardzo Ci dziękuję:-*Było mi ciężko wybrać 16 blogów do przekazania wyróżnienia, ale jakoś się udało. Niektórzy piszą po prostu że nominują wszystkich itd., ale mnie to nie przekonuje. Uważam ze jeśli się otrzymało wyróżnienie to należy włożyć troszkę pracy i czasu w podziękowanie i podzielenie się nim. Mnie to tydzień zajęło:-)
Wybierałam blogi na podstawie nieobiektywnych kryteriów - te które najbardziej lubię (uzbierało się kilkadziesiąt:-D) następnie usunęłam te które już mają to wyróżnienie i te na których wyczytałam że wyróżnień nie chcą.

Żeby spełnić warunki mam napisać 7 rzeczy o sobie:

1. Kocham szydełko i inne rękodzieła,
2. Nigdy nie mam czasu zrobić czegoś dla siebie,
3. Lubię przy robótkach słuchać muzyki przez słuchawki,
4. Uwielbiam zabawki i dziecinne zabawy mimo że jestem dorosła ,
5. Za bardzo przejmuję się opiniami innych - ale walczę z tą wadą,
6. Jestem matką-kwoką,
7. Nie umiem gotować.

Wkleić obrazek z wyróżnieniem na blogu
Napisać kto nas wyróżnił


Wyróżnić 16 blogów, podlinkować je, poinformować nominowanych(e) w komentarzach na ich blogach (nie można wyróżnić bloga, który nas wyróżnił).


Wyróżnienie ode mnie otrzymują następujące blogi (kolejność alfabetyczna od tyłu :-p):

Szydełkowe czary mary
Stokrotka
Różne różności Kasien
Pink Bubbles
O szydełkowaniu i cuś jeszcze
Mój kawałek świata
Mój czas relaksu
Między włóczką a szydełkiem
Ma - Kramik
KonKata
Izon
Filcaki i spółka
Cudaczki-dziwaczki
By-Giraffe
Brzydula
Asia-majstruje

Edit - po kilku komentarzach zmieniam zasady (wolno mi, to moje wyróżnienie, a co) - Za wyróżnienie trzeba podziękować - koniec wymagań :-p


P.S. Szykuje mi się wyświetlenie numer 7 000 - kto złapie? ;-)

14 komentarzy:

Kuba pisze...

Dzień dobry. Bardzo dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za komentarz. Dziękuję za wyróżnienie mojego bloga znaczkiem bo czy przyjmuję czy nie przyjmuję to wypada podziękować za pamięć. Ja tak sobie osobiście myślę że najlepszym wyróżnieniem dla wszystkich co mają blog i na nim coś pokazują to są komentarze od tych osób które to oglądają i czytają bo czasami dużo czasu zajmuje przygotowanie przepisu albo przygotowanie notki i jak wtedy ktoś to docenia komentarzem z miłym słowem to jest najlepsza nagroda. No bo przecież jak ktoś się dzieli tym co umie i pokazuje na dodatek żeby każdy sobie zrobił też takie to nie robi tego dla nagrody tylko żeby każdy był szczęśliwy że ma na przykład takie same kwiatki albo coś i że już wie jak to zrobić i umie żeby nauczyć swoje dzieci. Ten znaczek dostałem 18 razy. Oczywiście jest mi bardzo miło że wszyscy co mi go dają o mnie pamiętają ale to dawanie sobie znaczków przypomina mi taką zabawę w klepanie i klepnięty musi dalej klepać kilka osób i te klepnięte dalej kilka i tak dalej. Proszę się na mnie nie pogniewać że ja nie będę klepał nikogo tym znaczkiem. Wszyscy ludzie już go mają i to nawet po kilka razy a inni zwyczajnie go nie za bardzo chcą. Na dodatek ja o sobie piszę cały czas na blogu bardzo dużo już o mnie wiadomo i jeszcze raz pisać o sobie w siedem punktów to będzie do znudzenia bo każdy wie o moich pasjach i o moim hobby i różnych rzeczach. O innych sprawach bardziej prywatnych nie mogę pisać bo na prywatne sprawy mam szlaban no to chyba Pani sama rozumie. Blogi które mnie interesują odwiedzam i staram się napisać komentarz jak już tam wejdę bo tak bez słowa to też nie wypada wyjść. Panie które mi wpisują komentarze też odwiedzam i czasami odkrywam nowe blogi po tych komentarzach. Wolę wpisywać komentarz bo myślę że z takiego komentarza każdy bardziej się ucieszy a jak dostanie raz taki znaczek to i radość jest nie na długo. Lepiej sobie wpisać miłe słowo na dzień dobry ale i tak Pani bardzo bardzo dziękuję za wyróżnienie.
Bardzo dobrego piątku i sporo uśmiechów Kuba.

Kuba pisze...

Ps. I jeszcze chciałem dodać że napisanie tego komentarza z podziękowaniem też mi trochę czasu zajęło i na dodatek żeby nie popełnić błędu zaglądałem ze 3 razy do słownika. Chciałbym żeby Pani takie podziękowanie przyjęła. Niech wszyscy pamiętają o miłym słówku na dzień dobry albo na dobry wieczór i wtedy będzie bardzo miło wszystkim.
Wszystkim Pani czytelnikom życzę dużo uśmiechów Kuba.

KasiaN pisze...

Dzięki Kochana:)

dudqa pisze...

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że moje wyróżnienie tak Cię ucieszyło. Dodam: należało Ci się nie tylko za cudowną osobowość ale i za Twoje urocze wytworki i serce jakie w nie wkładasz

Mazmika pisze...

Gratuluję wyróżnienia i ślicznie dziękuję za docenienie mojego bloga, bardzo mi miło :)
I ja to wyróżnienie już kiedyś dostałam, mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że do tej notki o nim dopiszę Twój nick, by już nie dublować wpisów.
I po części zgadzam się ze zdaniem Kuby :)
Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego za nietakt z mojej strony...
Serdecznie pozdrawiam :)

NIkiTKA pisze...

No cóż, to moje pierwsze wyróżnienie i po prostu po swojemu się nim bardzo ucieszyłam, chciałam się podzielić tą radością, to przykre że niektórych nie cieszą takie rzeczy:-(

by_giraffe pisze...

cieszą , cieszą, dziekuję Ci baaardzo za to wyróżnienie, tylko jak każdy wyróżni 16 blogów-osób to w kilka dni mają wszyscy takie same wyróżnienia, często nawet po kilka razy :), pozdrawiam :)

Asia-majstruje pisze...

NIkiTKO, serdecznie dziękuję Ci za wyróżnienie mojego bloga - to dla mnie naprawdę miłe! Cieszę się, że dzięki wymiance u Ani poznałam Twój blog i z chęcią do Ciebie zaglądam. Cieszę się, że i Ty wpadasz do mnie :)

Siedem faktów ujawniłam o sobie jeszcze zanim się poznałyśmy:
http://asia-majstruje.blogspot.com/2011/07/7-razy-o-mnie.html

Pozdrawiam Cię!
Asia

Juta pisze...

Gratuluje wyróżnienia z całego serca i Pozdrawiam serdecznie:)

KonKata pisze...

oj przeczytałam informacje dla mnie i ucieszyłam się, przypomniało mi się moje pierwsze wyróżnienie,ile było radości
przeczytałam twoją notę i ujęło mnie to "nieobiektywne" wybranie blogów do nagrodzenia
bardzo się cieszę ,że jestem ich gronie, jest to dla mnie naprawdę miłe, bo doceniłaś to co wykonuję,a patrząc na inne blogi jest to tak niewiele
bardzo Ci dziękuję doceniam poświęcony czas, bo on jest bezcenny, 16 blogów to naprawdę dużo
przeczytałam później komentarze, wpisz Kubusia był szczególny....
pozwól,ze napiszę informację o zaistniałym wyróżnieniu u mnie,
a ja cie wyróżniam za :cierpliwość, dobre serce, za wywiązywanie się z obowiązków, za czas, który poświęciłaś i za radość, którą dałaś
nie umiem robić tych obrazków ilustrujących, więc niech to będzie uśmiech
:-)
no i będę polować , na razie mam 987
pozdrawiam

pinkbubbles pisze...

Gratuluje wyróżnienia na które stu procentowo zasłużyłaś! i bardzo dziękuje za wyróżnienie mojego bloga :) to dla mnie bardzo bardzo miłe :*

dorotaluk pisze...

Dziękuję Ci bardzo za wyróżnienie:).Jest mi bardzo miło,że zechciałaś mi je wręczyć....tym bardziej,że ostatnio mało co tworzę,a więcej przynudzam swoimi wędrówkami.
Jest jednak światełko w tunelu ...bo wreszcie złapałam za szydełko i niebawem powinny powstać świąteczne choinki:)
Pozdrawiam serdecznie

evejank.blogspot.com pisze...

śliczna czapeczka

brzydula13 pisze...

Dziękuję Ci bardzo za wyróżnienie, to miło zostać docenioną :) Pozdrawiam serdecznie!