sobota, 31 grudnia 2011

Życzenia

Nie składałam Wam życzeń świątecznych, usprawiedliwiam się swoim zbyt krótkim przebywaniem w świecie blogowym... Jako zadośćuczynienie składam wszystkim zaglądającym do mnie szczere i serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok!

A to moja tegoroczna choineczka - ma 30cm bo większej nie upilnowalibyśmy przed moim bardzo ciekawskim półtorarocznym synkiem, szkoda by było naszych i jego nerwów


Zamiast tego synek dorobił się komóry - biznesmen mały :D

środa, 28 grudnia 2011

Kaktusy richelieu

Dziś będę chwalić się - SIĘ ale nie SIEBIE ;-) Mam bardzo utalentowaną siostrę, która przepięknie maluje igłą. Jedno z jej dzieł to firaneczki z haftem richelieu - mnóstwo dłubaniny przy tym było. Na zdjęciach jedna sztuka, bo firanki są dwie bliźniacze

w oknie

i zbliżenia kaktusików

Na koniec chwalę się zadowoloną klientką - w czapeczce mojego wykonania śliczna uśmiechnięta Maja (publikacja zdjęcia za zgodą Mamy)
Czyż nie jest urocza? :-)

piątek, 23 grudnia 2011

Księżniczki Disneya i FC Barcelona

Ostatnio jak zwykle przed Świętami cierpię na brak czasu - zaległości w blogowaniu mam ogromne, nic dziwnego że komentarzy u mnie coraz mniej - postaram się poprawić i bardzo proszę śmiało komentować chociaż jednym słowem albo uśmieszkiem.
Tytułowe motywy miałam namalować na bombkach - zamawiająca Pani wybrała 10centymetrowe bombki w pięknym perłowym kolorze i przyniosła mi książeczki z wzorami. Oj, nie było łatwo powiem Wam - kompletnie wyszłam z wprawy <wstyd> Nie do końca wyszły mi te księżniczki tak jak bym chciała, ale źle też nie jest, więc zaprezentuję. Niestety jakość zdjęć taka sobie, bo jak malowanie bombek łatwe nie jest, tak fotografowanie okazało się dziesięć razy trudniejsze!

Śnieżka

Bella z bajki "Piękna i Bestia"


Arielka z bajki "Mała Syrenka"

Kopciuszek

Dla kibica FC Barcelona logo drużyny


Podobizna Leo Messi'ego - czołowego gracza "Barcy"

i komplet

Pani zamawiającej się podobały, czy spodobają się odbiorcom właściwym dowiem się po Świętach:)
PS. Szykuje się licznik 10 000 - łapcie!

środa, 14 grudnia 2011

Wystawa szopek krakowskich 2011

Oczywiście nie chodzi o wystawę w Krakowie (ale ją także warto zobaczyć, gorąco zachęcam!) tylko o wystawę pokonkursową w Zawierciu. Brałam udział w tym Konkursie i dostałam nagrodę prezydenta miasta - ale nie wiem czy jest czym się chwalić bo nie miałam konkurencji. No tak, po prostu więcej prac w kategorii dorosłych nie było, za to całkiem sporo było szopek rodzinnych. Bardzo to fajne że rodziny spędzają ze sobą czas w tak pięknie twórczy sposób. Pomysłowość dzieci i rodziców nie przestaje mnie zadziwiać:-) A to zdjęcia z wystawy

I moja miniaturka

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Zawitały Anioły 2011 - po kiermaszu

Tak jak obiecałam dziś będzie duża porcja zdjęć z kiermaszu. Nie zarobiłam zbyt wiele, szczerze mówiąc nawet nie zwróciły nam się pieniądze które wydałyśmy z siostrą na materiały :-( Na szczęście mamy jeszcze kilka zamówień to się nam wszystko zwróci.
Zrzędzę, zrzędzę, ale tak naprawdę to uwielbiam te moje jarmarki, wspaniale jest wyjść z domu, nasłuchać się pochwał od osób odwiedzających kiermasz, spotkać z ludźmi którzy mają równie pozytywnego robótkowego fioła:-D A oto fotorelacja:
Moja siostra na naszym wspólnym stoisku - ma na plecach 34-letnią chustę robioną przez naszą śp. Babcię


Stoisko Moniki
Stoisko Beaty
Stoisko Wiesi


Stoisko TadziaStoisko Joliśroda, 7 grudnia 2011

Zawitały Anioły

Zapraszam na Jarmark:-) Jeśli ktoś jest z Zawiercia lub okolic to zapraszam serdecznie w niedzielę do MOK


Ci którzy nie mogą przyjechać zostaną uraczeni w poniedziałek dużą porcją zdjęć - na pocieszenie;)

poniedziałek, 5 grudnia 2011

Po kiermaszu

No cóż.... Przykro, gdy ci którzy powinni zajmować się kulturą i wspierać twórców zupełnie nie pojmują swojej misji. Sama świata nie zmienię... W każdym razie kiermasz się odbył, za tydzień będzie następny. Wstawiam zdjęcia mojego stoiska, porobiłam dużo pięknych zdjęć innym stoiskom, ale oczywiście zapomniałam pytać o zgodę na publikację. Z kiermaszu który będzie za tydzień obiecuję więcej zdjęć
Tymczasem kolczyki
i choineczka z aniołkami mojej siostry, pod spodem pisanka bożonarodzeniowa:D